Įsigykite Bilietą Ir Kitą Gaukite Nemokamai

Gaukite nemokamai. Bendra informacija

dvejetainiai opcionai bičiulis 2 0

Surinkus 5 pakuočių viršūnėles su žaidimo lipdukais, reikia registruotis žaidime. Tai galima padaryti internetu arba paprastu paštu: Internetu:  užpildykite www. Nuotraukoje turi būti nuo pakuotės nukirptos pakuotės viršūnėles!

opcionų prekybininko atlyginimas niujorkas

LT SVARBU: Pateikti nuotraukoje ar siųsti paštu reikia tik nukirptas pakuočių viršūneles su žaidimo lipduku, o ne visą pakuotę! Jei visą informaciją internetu ar paštu pateikėte tinkamai ir teisingai, nemokamą pakuotę, jūsų nurodytu adresu, gausite per savaites nuo registracijos formos pateikimo arba gaukite nemokamai su aukščiau išvardinta informacija gavimo.

Fenotipologija, Ritmologija, Meilė ir pataikavimas.. Giedrius Švetkauskas \u0026 Darius Kiaulakis

Žaidimo dalyvio gaukite nemokamai turi būti užpildyta pilnai, tiksliai įvedant prašomus duomenis ir unikalius kodus, esančius ant žaidimo lipdukų. Tas pats kodas žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą, todėl pakartotinai to paties kodo įvesti negalima. Nuotraukoje  turi aiškiai matytis nukirptos 5 produktų  viršūnėlės su žaidimo lipdukais ir gerai matomais kodais ant jų.

60 sekundžių dvejetainių pasirinkimo sandorių brokerių sąrašas

Jei nepilnai matosi nors vieno kodo skaičiai arba jei pateikta ne pakuotės viršūnėlių, o neatidarytų pilnų produkto pakuočių fotografija, ar tik lipdukų lipdukų be nukirptų pakuočių viršūnėlių vaizdas, nuotrauka netinka dalyvavimui žaidime ir nemokama pakuotė nebus siunčiama.

Jeigu kontaktinė informacija registracijos formoje ar paštu pateikta nepilnai ar neteisingai arba jei žaidimo dalyvis nepriima siuntos iš kurjerio ar nesudaro galimybių ją pristatyti, nemokama pakuotė pakartotinai nebus siunčiama. Žaidimas vyksta iki 06 30 d. Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto prieš 3 dienas informavęs apie pakeitimus interneto svetainėje www.

backtest prekybos strategijos nemokama indija